Kariéra

pracujte s námi

Jste zde

Stále hledáme šikovné nové kolegy, kteří mají chuť pracovat na zajímavých projektech a dělat věci jinak. Již více než 15 let se snažíme podporovat nejen hendikepované a jejich nápady. Pokud máte chuť se připojit, určitě se nám ozvěte. Jsme férový zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců, nejen za to jsme získali opakovaně řadu ocenění.

Zaměstnanecké výhody

 • možnost práce z domova
 • stravenky
 • přístup k zajímavým technologiím
 • práce v mladém perspektivním týmu
 • další osobní i profesní rozvoj
 • odpovídající platové ohodnocení
 • systém odměn
 • řada školení, vzdělávání
 • zapůjčení pracovního notebooku
Víme, že pro hendikepované je cestování náročnější, pracovat proto můžete z kanceláře nebo z domova. Pokud máte zájem o práci v naší společnosti, zašlete nám prosím svůj životopis včetně informací o vašich zkušenostech či reference a informaci o jakou pozici máte zájem na e-mailovou adresu darina@goodsailors.com

 

Přidej se k týmu Good Sailors! Staň se statečným námořníkem! Posily vítáme s úsměvem.
Tým Good Sailors

Aktuální pracovní pozice

Pokud se chceš podílet na něčem jedinečném, jsi na správném místě. Kliknutím zobrazíš detail dané pracovní pozice

Hledá se: Výjimečná asistentka do výjimečné firmy

Hledáme hendikepovanou asistentku, která by nám dokázala dát věci do pořádku. Neumíme napsat, co bys dělala, protože to sami nevíme. Prostě potřebujeme někoho, kdo nám pomůže věci lépe organizovat a pomůže našim nejvytíženějším námořníkům. Jsme super parta hendikepovaných i zdravých lidí, kteří podnikají trochu jinak. Je to s námi fuška, nebudeš se nudit, ale poznáš, že se dá zároveň pracovat i pomáhat lidem. Chceme jediné – srdce a hlavu na správném místě a chuť pracovat. Pokud jsi z Děčína a okolí, určitě nám napiš!

Jsi na vozíku, nevidomý nebo máš jakýkoliv jiný hendikep a umíš programovat? Co takhle dělat super projekty ve fajn firmě, která se věnuje zaměstnávání hendikepovaných již 15 let a umí spojit business a pomoc hendikepovaným tak dobře, že za to už nasbírala hromadu ocenění? Navíc má klienty, co jsou na spolupráci opravdu hrdí a skvělou partu lidiček, kteří to všechno tvoří?

Nestává se to tak často, ale právě hledáme posily do týmu! Pojď stavět věci, které převrací business zákazníků k dobrému nebo s námi realizovat své vlastní nápady a sny.

Nezajímá nás dosažené vzdělání, certifikáty ani jestli budeš z druhého konce republiky - hledáme námořníky a námořnice, co mají srdce na správném místě a chtějí pracovat. Pokud ti pojmy jako PHP, JavaScript, SQL, CSS nebo GIT nejsou cizí, ozvi se a zkusíme něco vymyslet!

Pracovat můžeš na dálku nebo u nás v Děčíně a na dalších podmínkách se určitě domluvíme, jsme z moře zvyklí přizpůsobovat se tomu, co je před námi.

Kontaktní osoba: Blanka Lukešová
Email: blanka@goodsailors.com
Telefon: +420 778 404 742
www.goodsailors.cz.

Jsi pohotový, výřečný a dokážeš jednat v rámci slušnosti? Máš chuť se realizovat v oblasti prodeje a máš s ním zároveň nějakou zkušenost? Či máš dokonce zkušenosti s telemarketingem nebo prací v call-centru? Klobouk dolů. Dělat v call-centru je pěkná pruda. U nás to nebude lepší, s jedním rozdílem - nebudeš prodávat nesmysly, ale produkty a služby, které lidem pomáhají. Pak máš štěstí, že nás můžeš poznat! Pokud si navíc hendikepovaný a nechce se Ti odcházet každé ráno z teploučka tvého domova, pak nás chtěj poznat o to více! Stačí ti jen telefon a notebook, které ti rádi zapůjčíme. Samozřejmě předpokládáme, že s tím umíš aspoň trochu zacházet. A co budeš na naší palubě dělat?

 • telefonický prodej našich služeb novým i stávajícím zákazníkům
 • sjednávání obchodních schůzek
 • zaznamenávání výsledků hovorů
 • marketingové průzkumy

Ať už jsi zdravý nebo hendikepovaný, důležité je, abys byl především šikovný! A pokud tě naše nabídka oslovila, tak neváhej a pošli nám vzkaz v láhvi po Labi, nebo zkus email info@goodsailors.com případně volej na číslo 778 404 741.

Kontaktujte nás

Mise Good Sailors

Naším posláním je umožnit smysluplnou a stabilní práci hendikepovaných, a zároveň poskytovat hodnotu našim zákazníkům.

Sociální sítě

 

Napište nám