O naší společnosti

Jste zde

Náš příběh

Vznikli jsme v roce 2002 jako firma poskytující služby v oblasti IT konzultací a vývoje aplikací. Realizovali jsme různé projekty pro velké i malé firmy v ČR. A pak se to stalo. Přidal se k nám nový programátor - náš dnešní CTO - Jirka Maule, který je na vozíku. A nás napadlo, že by bylo skvělé propojit podnikání a podporu hendikepovaných.

Jak to dopadlo? Skvěle! Máme za sebou více než 100 IT projektů pro nejvýznamnější společnosti v Česku, získali jsme za náš unikátní přístup zapojení hendikepovaných do "ostrého businessu" řadu ocenění a naše služby rozšiřujeme pomalu i mimo svět nul a jedniček. I díky našim hendikepům a zkušenostem máme priority dobře srovnané, víme co je důležité a umíme klientům vymyslet projekty, které skutečně dávají smysl.

A proč Good Sailors? Jsme prostě dobří námořníci, kteří nebojují s tím, co jim příroda staví do cesty, ale využívají to jako svou výhodu. My jen máme místo nepřízně počasí na moři nepřízeň osudu hendikepovaných. A jako správní námořníci se snažíme z těchto podmínek získat to nejlepší.

Náhradní plnění

Víte, že firmy s více než 25 zaměstnanci musí zaměstnávat také osoby se zdravotním postižením (OZP)? Povinnost platí i pro organizační složky státu, a znamená buď:

- zaměstnat osobu(y) se zdravotním postižením v určitém poměru (4%) k celkovému počtu zaměstnanců
- odvést do státního rozpočtu určitou částku za každého povinného OZP
- odebrat výrobky či služby od zaměstnavatelů s více než 50 % OZP zaměstnanci, právě jako je chráněná dílna GoodSailors.

Mějte proto na paměti, že obchodem s námi nejen dostanete ty nejlepší služby, ale ještě pomůžete dobré věci a ušetříte!

Co umíme

Vývoj aplikací

Spisová služba

Distribuce produktů

Virtuální asistentky

Umělecké studio

Akcelerace produktů

Mise Good Sailors

Naším posláním je umožnit smysluplnou a stabilní práci hendikepovaných, a zároveň poskytovat hodnotu našim zákazníkům.

Sociální sítě

 

Napište nám