Marketing

Marketing

Lodí s marketingovým zbožím jsme vypravili mnoho. K tomuhle nákladu jsme přitom přišli náhodou - klienti ho po nás začali poptávat. A tak jsme se jím začali zaobírat a přizvali k posádce námořníky, kteří marketingovou vodou už dlouhou dobu plují. Spokojení klienti mluví za vše a my jsme rádi, že jim přinášíme skutečné výsledky.

Co všechno
umíme
obstarat

webové stránky

webové stránky

Plavba po vlnách internetu je s našimi weby krásná. Spojujeme hezké s funkčním, vytváříme vyjímečné weby, e-shopy i další digitální řešení.

design

design

Náš náklad potěší i oči. Je libo logo, tiskoviny, produktový design, on-line formáty či něco zcela jiného? Naši námořníci jsou vám k službám.

copywriting

copywriting

Nejenom za kormidlem se cítíme dobře, část naší posádky vládne i perem. Píšeme texty, které prodávají, informují a zároveň baví!

správa sociálních sítí

správa sociálních sítí

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram… že se v tom ztrácíte? My jsme v rybníčku sociálních sítí jako doma! Vymyslíme strategii i poutavý obsah a náklad doručíme spolehlivě až k vašim zákazníkům.

PPC kampaně

PPC kampaně

Pokud se potřebujete plavit rychleji a efektivněji, placená propagace vašim projektům přijde vhod. Tykáme si s loděmi AdWords (Google), Sklik (Seznam) i s těmi na sociálních sítích, díky kterým budete víc vidět.

e-mailing

e-mailing

Dobrý e-mail, to je kumšt! Obstaráme čtivý obsah i technické náležitosti doručení vašich zpráv. To vše v souladu s GDPR těm, co o informace stojí.

telemarketing

telemarketing

Někdo kormidlo, další klávesnici, jiný zase telefon. Doptáváme se na názory, prodáváme, vysvětlujeme i jasně a prostě sdělujeme. Telefon má i v dnešní době sílu, kterou naši námořníci umí využít.

sociální odpovědnost

sociální odpovědnost

Chcete být vaší firmou prospěšní společnosti, ale netušíte, jak na to? Dobrými námořníky se můžete stát také. Dokážeme poradit a doporučit zajímavé lidi i projekty.

A komu jsme už pomohli?

Datasys

Festivaly bez zábran

NP České Švýcarsko

Pixbuf

Innogy

Innogy

PPC kampaně a tvorba webových prezentací a e-shopu.

Noabe

Noabe

Zajištění distribuce stolních telefonů.

ČSOB

ČSOB

Tvorba pravidelných výročních zpráv o sociální odpovědnosti.

Plujte s námi!

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů