Good Sailor

O nás

Vznikli jsme v roce 2002 jako firma poskytující služby v oblasti IT konzultací a vývoje aplikací. Realizovali jsme různé projekty pro velké i malé firmy v ČR. Najednou se to stalo. Přidal se k nám nový programátor - náš první CTO - Jirka Maule, který byl na vozíku. A nás napadlo, že by bylo skvělé, propojit podnikání a podporu hendikepovaných.

Naší mateřskou společností je M2C, která působí na trhu přes 30 let. Zákazníkům z různých odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Inovativní řešení a nové technologie využíváme ve všech segmentech nabízených služeb.

Jak to dopadlo?

Skvěle!

Máme za sebou více než 200 IT projektů pro nejvýznamnější společnosti v Česku, získali jsme za náš unikátní přístup zapojení hendikepovaných do „ostrého byznysu“ řadu ocenění a naše služby jsme rozšířili i mimo svět nul a jedniček. I díky našim hendikepům a zkušenostem máme priority dobře srovnané, víme, co je důležité a umíme klientům vymyslet projekty, které skutečné dávají smysl.

Maják

Maják symbolizuje naději, bezpečí i hrozbu. Uvědomujeme si, jak jsou tyto hodnoty důležité a zároveň vratké. Nepřestáváme věřit, že má všechno v životě smysl, a naši spokojení klienti jsou důkazem, že i přes nepřízeň osudu můžeme dodávat skvělou práci, která jde vidět.

„Proč Good Sailors? Jsme prostě dobří námořníci. Nebojujeme s tím, co nám příroda postavila do cesty, raději to využíváme jako svou výhodu. Jako správní námořníci se snažíme dostat k cíli za každých podmínek.“

Filip Molčan
Co-ceo
Přehrát video

Spokojenost pro všechny

Víte, že firmy nad 25 zaměstnanců musí ze zákona zohledňovat práci zdravotně postižených? Za lidský přístup pak mohou čerpat náhradní plnění. Kooperací s námi podpoříte práci hendikepovaných, dostanete skvělé služby a navíc ušetříte! Radost bude mít vaše karma, stát i my!

Spokojenost
Námořníci

Jsme zkrátka dobří námořníci…

  • Aktivně komunikujeme naše poslání smysluplné práce pro hendikepované
  • Generujeme zisk, který využíváme z většiny pro další rozvoj a investice
  • Investujeme do vymýšlení a vývoje projektů s globálním přesahem
  • Máme pozitivní vztah k přírodě
  • Podnikáme s cílem dlouhodobé sociální udržitelnosti

… a myslíme si, že je nutné dělat práci srdcem!

Napsali o nás

Česká televize
Forbes
Ty internety
IHNED.cz
deník.cz
START it UP
E15.cz
Czechinvest
MAC Aficionados
Radiožurnál
jobs.cz
5+2
protiproudu.net
flowee.cz
lupa.cz
abclinuxu.cz

Plujte s námi!

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů