Partneři, kteří pomáhají

Děkujeme všem, kteří se starají o své okolí. Hendikepovaní lidé to někdy nemají na pracovním trhu lehké. Proto si vážíme všech, kteří jim dají příležitost dělat to, co mají rádi. V našem týmu máme přes 80 % kolegů, kteří jsou zdravotně znevýhodnění. Tím, že od nás odebíráte služby, (ne)přímo podporujete jejich zaměstnávání.

Komu patří slova díku

Tyto firmy svou společenskou odpovědnost myslí vážně. Jsme rádi, že mezi ně patří jak velké, tak malé podniky. A že jejich počet neustále roste. Naším virtuálním razítkem a digitálním certifikátem se můžou pochlubit

zlata medaile
logo KPMG
logo Missiva
logo Gasnet
logo RWE
logo Innogy
logo m2c
logo Dopravní podnik
logo FN Motol
logo DS Smith
logo Centrum pro regionální rozvoj
logo Total Service
logo Setos
logo Národní muzeum
logo Telmo
logo Univerzita Tomáše Bati
logo ComSource
logo Pražská plynárenská
logo Softec
logo MČ Praha 9
logo Poslanecká sněmovna
logo ZPMV
logo Asahi
logo Centrum služeb pro silniční dopravu
logo Datasys
logo PRE
logo CSOB

O čem to celé je?

Zaměstnávání hendikepovaných pracovníků by měla být samozřejmost. Nemyslíme si to jen my, ale i české zákony. Konkrétně zákon o zaměstnanosti 435/2004 Sb. Každá firma, která má 25 zaměstnanců a víc, musí mít v týmu alespoň 4 % zdravotně znevýhodněných lidí. Pokud to z nějakého důvodu nejde, můžou firmy místo toho odebírat služby nebo výrobky od společností, které zaměstnávají minimálně 50 % lidí se zdravotním postižením. Tomu se říká náhradní plnění.

Vplujte do toho s námi

Chcete přispět svým dílem k větší rovnosti ve společnosti? Podívejte se, co pro klienty děláme, a třeba se vám budou naše služby hodit. Případně nám o sobě dejte vědět.

Plujte s námi!

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů